Organizator

Rezerwacja
Telefon
+48 602101701
Email
rezerwacja@publolek.pl

Lokalizacja

Pub Lolek

Data

Paź 22 2017

Czas

18:00 - 01:00

Koszt

Wstęp Wolny

Etykiety

Polecamy

Swing w Lolku: The Cajun Spices

Kolejny raz na parkiet Lolka zawitają szalone tańce swingowe lat 30 i 40-tych XX stulecia. Na chwilę przeniesiemy się w niesamowitą aurę nowojorskiego Harlemu, kiedy na scenach królowali tacy muzycy jak Benny Goodman, Duke Ellington czy Count Basie, a tańczące pary wypełniały parkiety najlepszych sal m.in. Savoy Ballroom czy Roseland. Parkietem zawładną Lindy Hop, Collegiate Shag, Charleston, Balboa i Blues. Będzie więc można zobaczyć, jak za Oceanem bawiła się młodzież Złotej Ery Swingu.

Nie zabraknie także muzyki na żywo w wykonaniu zespołu The Cajun Spices – unikatowego połączenia pasji do muzyki i tańca swingowego, jedynego w Polsce zespołu stworzonego przez tancerzy i dla tancerzy. The Cajun Spices szuka inspiracji w muzyce legendarnych jazzbandów lat 20 i 30-tych, gypsy jazzie, a także w twórczości współczesnych ulicznych muzyków Nowego Orleanu.

Wszystkich chętnych, by postawić pierwsze kroki na parkiecie, zapraszamy na lekcję podstaw tańca swingowego z instruktorami Studia Tańca Swingowego SwingOut.pl | Lindy Hop in Warsaw o godz. 18.00.
Swing w Lolku? Nie możecie tego przegapić!

The event is finished.